Grupa A | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MTS Kwidzyn | XXX | 44 - 29 | 35 - 30 | 55 - 31 | 6 | 134 - 90 | I |
2 | LUKS Orlik Reszel | 29 - 44 | XXX | 40 - 26 | 32 - 31 | 4 | 101 - 101 | II |
3 | MKS Zagłębie Lubin | 30 - 35 | 26 - 40 | XXX | 23 - 18 | 2 | 79 - 88 | III |
4 | MUKS Lider Świebodzin | 31 - 55 | 31 - 32 | 18 - 23 | XXX | 0 | 80 - 110 | IV |
Grupa B | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS PWSZ Jutrzenka Płock | XXX | 34 - 37 | 32 - 36 | 23 - 22 | 2 | 89 - 95 | III |
2 | UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno | 37 - 34 | XXX | 47 - 33 | 37 - 26 | 6 | 121 - 93 | I |
3 | UKS Bukowia Buk | 36 - 32 | 33 - 47 | XXX | 23 - 19 | 4 | 92 - 98 | II |
4 | UKS PR Ruch Chorzów | 22 - 23 | 26 - 37 | 19 - 23 | XXX | 0 | 67 - 83 | IV |
Grupa C | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KSS Kielce | XXX | 25 - 13 | 31 - 20 | 30 - 29 | 6 | 86 - 62 | I |
2 | UKS Olimp Grodków | 13 - 25 | XXX | 23 - 25 | 27 - 35 | 0 | 63 - 85 | IV |
3 | CHKS Łódź | 20 - 31 | 25 - 23 | XXX | 22 - 20 | 4 | 67 - 74 | II |
4 | MKS Kusy Szczecin | 29 - 30 | 35 - 27 | 20 - 22 | XXX | 2 | 84 - 79 | III |
Grupa D | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Łukovia Łuków | XXX | 30 - 26 | 42 - 17 | 25 - 27 | 4 | 97 - 70 | II |
2 | GUKS Dwójka Łomża | 26 - 30 | XXX | 34 - 24 | 18 - 41 | 2 | 78 - 95 | III |
3 | KS 7 Jarosław | 17 - 42 | 24 - 34 | XXX | 20 - 45 | 0 | 61 - 121 | IV |
4 | UKS Olimpia Nowy Sącz | 27 - 25 | 41 - 18 | 45 - 20 | XXX | 6 | 113 - 60 | I |
Grupa E | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Dąbrówka Gniezno | XXX | 50 - 21 | 21 - 32 | 39 - 15 | 4 | 110 - 68 | II |
2 | MKS Sokół Żary | 21 - 50 | XXX | 27 - 38 | 24 - 32 | 0 | 72 - 120 | IV |
3 | UKS Conrad Gdańsk | 32 - 21 | 38 - 27 | XXX | 31 - 16 | 6 | 101 - 64 | I |
4 | MTS Giżycko | 15 - 39 | 32 - 24 | 16 - 31 | XXX | 2 | 63 - 94 | III |
Grupa F | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Victoria Świebodzice | XXX | 16 - 24 | 25 - 17 | 24 - 22 | 4 | 65 - 63 | II |
2 | KU AZS Politechnika Koszalin | 24 - 16 | XXX | 29 - 20 | 35 - 21 | 6 | 88 - 57 | I |
3 | UKS Wilanowia Warszawa | 17 - 25 | 20 - 29 | XXX | 27 - 28 | 0 | 64 - 82 | IV |
4 | UKS Drwęca Novar Lubicz | 22 - 24 | 21 - 35 | 28 - 27 | XXX | 2 | 71 - 86 | III |
Grupa G | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | XXX | 19 - 22 | 32 - 13 | 21 - 21 | 3 | 72 - 56 | III |
2 | KS Tomex Kraków | 22 - 19 | XXX | 40 - 26 | 31 - 25 | 6 | 93 - 70 | I |
3 | UKS Olimpia Końskie | 13 - 32 | 26 - 40 | XXX | 16 - 48 | 0 | 55 - 120 | IV |
4 | GUKS Bellator Ryjewo | 21 - 21 | 25 - 31 | 48 - 16 | XXX | 3 | 94 - 68 | II |
Grupa H | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS SP 14 Przemyśl | XXX | 18 - 23 | 25 - 12 | 29 - 26 | 4 | 72 - 61 | II |
2 | KS Sośnica Gliwice | 23 - 18 | XXX | 31 - 13 | 30 - 21 | 6 | 84 - 52 | I |
3 | UKS Sprinter Lublin | 12 - 25 | 13 - 31 | XXX | 16 - 36 | 0 | 41 - 92 | IV |
4 | UKS Dwójka Nowy Sącz | 26 - 29 | 21 - 30 | 36 - 16 | XXX | 2 | 83 - 75 | III |