Awans do Półfinałów Mistrzostw Polski uzyskają dwa najlepsze zespoły z każdej grupy


 Grupa A1234PunktyBramkiMiejsce
1Vive KielceXXX45 - 2140 - 3132 - 266117 - 78I
2MKS Jurand Ciechanów21 - 45XXX35 - 3433 - 33389 - 112III
3MKS Padwa Zamość31 - 4034 - 35XXX31 - 36096 - 111IV
4MKS Truso Elbląg26 - 3233 - 3336 - 31XXX395 - 96II

Adres hali:

Terminarz spotkań:

MPJM / 1 04.02.2011 16:00 MKS Jurand Ciechanów - MKS Padwa Zamość 35 - 34
MPJM / 2 04.02.2011 18:40 Vive Kielce - MKS Truso Elbląg 32 - 26

MPJM / 3 05.02.2011 12:00 MKS Truso Elbląg - MKS Jurand Ciechanów 33 - 33
MPJM / 4 05.02.2011 14:00 Vive Kielce - MKS Padwa Zamość 40 - 31

MPJM / 5 06.02.2011 10:00 MKS Padwa Zamość - MKS Truso Elbląg 31 - 36
MPJM / 6 06.02.2011 12:00 Vive Kielce - MKS Jurand Ciechanów 45 - 21


 Grupa B1234PunktyBramkiMiejsce
1CHKS ŁódźXXX34 - 2734 - 2546 - 336114 - 85I
2UKS Siódemka Chełmek27 - 34XXX30 - 3631 - 26288 - 96III
3UKS KAR-DO Gdynia25 - 3436 - 30XXX38 - 25499 - 89II
4MKS Grudziądz33 - 4626 - 3125 - 38XXX084 - 115IV

Adres hali: hala ChKS Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18

Terminarz spotkań:

MPJM / 7 04.02.2011 15:30 UKS Siódemka Chełmek - UKS KAR-DO Gdynia 30 - 36
MPJM / 8 04.02.2011 17:15 CHKS Łódź - MKS Grudziądz 46 - 33

MPJM / 9 05.02.2011 10:00 MKS Grudziądz - UKS Siódemka Chełmek 26 - 31
MPJM / 10 05.02.2011 11:45 CHKS Łódź - UKS KAR-DO Gdynia 34 - 25

MPJM / 11 06.02.2011 09:45 UKS KAR-DO Gdynia - MKS Grudziądz 38 - 25
MPJM / 12 06.02.2011 11:30 CHKS Łódź - UKS Siódemka Chełmek 34 - 27


 Grupa C1234PunktyBramkiMiejsce
1MKS MOS WrocławXXX30 - 3941 - 1845 - 284 II
2MKS Kusy Szczecin39 - 30XXX34 - 1733 - 296 I
3UKS Juvenia Rzeszów18 - 4117 - 34XXX25 - 30060 - IV
4UKS Spartakus Gim. 2 Zielona Góra28 - 4529 - 3330 - 25XXX288 - 103III

Adres hali: Hala sportowa MCS Wrocław, ul. Parkowa 14-16

Terminarz spotkań:

MPJM / 13 04.02.2011 16:00 MKS Kusy Szczecin - UKS Juvenia Rzeszów 34 - 17
MPJM / 14 04.02.2011 18:00 MKS MOS Wrocław - UKS Spartakus Gim. 2 Zielona Góra 45 - 28

MPJM / 15 05.02.2011 16:00 UKS Spartakus Gim. 2 Zielona Góra - MKS Kusy Szczecin 29 - 33
MPJM / 16 05.02.2011 18:00 MKS MOS Wrocław - UKS Juvenia Rzeszów 41 - 18

MPJM / 17 06.02.2011 10:00 UKS Juvenia Rzeszów - UKS Spartakus Gim. 2 Zielona Góra 25 - 30
MPJM / 18 06.02.2011 12:00 MKS MOS Wrocław - MKS Kusy Szczecin 30 - 39


 Grupa D1234PunktyBramkiMiejsce
1MKS Nielba WągrowiecXXX33 - 3242 - 2842 - 236117 - 83I
2NMC Powen Zabrze32 - 33XXX39 - 2837 - 164108 - 77II
3MKS Agrykola Warszawa28 - 4228 - 39XXX30 - 22286 - 103III
4KS Gwardia Opole23 - 4216 - 3722 - 30XXX061 - 109IV

Adres hali:

Terminarz spotkań:

MPJM / 19 04.02.2011 15:00 NMC Powen Zabrze - MKS Agrykola Warszawa 39 - 28
MPJM / 20 04.02.2011 17:00 MKS Nielba Wągrowiec - KS Gwardia Opole 42 - 23

MPJM / 21 05.02.2011 10:00 KS Gwardia Opole - NMC Powen Zabrze 16 - 37
MPJM / 22 05.02.2011 12:00 MKS Nielba Wągrowiec - MKS Agrykola Warszawa 42 - 28

MPJM / 23 06.02.2011 10:00 MKS Agrykola Warszawa - KS Gwardia Opole 30 - 22
MPJM / 24 06.02.2011 12:00 MKS Nielba Wągrowiec - NMC Powen Zabrze 33 - 32


 Grupa E1234PunktyBramkiMiejsce
1Orlen Wisła Płock SAXXX51 - 2629 - 3046 - 174126 - 73II
2TS Zew Świebodzin26 - 51XXX24 - 3940 - 18290 - 108III
3KSSPR Końskie30 - 2939 - 24XXX41 - 226110 - 75I
4KS Energetyk Gryfino17 - 4618 - 4022 - 41XXX052 - 127IV

Adres hali: Hala sportowa SPR Wisły Płock S.A. - Płock, ul. Kobylińskiego 25

Terminarz spotkań:

MPJM / 25 04.02.2011 17:00 TS Zew Świebodzin - KSSPR Końskie 24 - 39
MPJM / 26 04.02.2011 19:00 Orlen Wisła Płock SA - KS Energetyk Gryfino 46 - 17

MPJM / 27 05.02.2011 10:00 KS Energetyk Gryfino - TS Zew Świebodzin 18 - 40
MPJM / 28 05.02.2011 12:00 Orlen Wisła Płock SA - KSSPR Końskie 29 - 30

MPJM / 29 06.02.2011 10:00 KSSPR Końskie - KS Energetyk Gryfino 41 - 22
MPJM / 30 06.02.2011 12:00 Orlen Wisła Płock SA - TS Zew Świebodzin 51 - 26


 Grupa F1234PunktyBramkiMiejsce
1KS Azoty PuławyXXX37 - 3129 - 2323 - 32489 - 86II
2MKS Brodnica31 - 37XXX24 - 3725 - 34080 - 108IV
3AZS UŁ PŁ Anilana Łódź23 - 2937 - 24XXX25 - 30285 - 83III
4Pałac Młodzieży Tarnów32 - 2334 - 2530 - 25XXX696 - 73I

Adres hali: Hala Sportowa MOSiR w Puławach, Aleja Partyzantów 11

Terminarz spotkań:

MPJM / 31 04.02.2011 16:00 MKS Brodnica - AZS UŁ PŁ Anilana Łódź 24 - 37
MPJM / 32 04.02.2011 18:00 KS Azoty Puławy - Pałac Młodzieży Tarnów 23 - 32

MPJM / 33 05.02.2011 16:00 Pałac Młodzieży Tarnów - MKS Brodnica 34 - 25
MPJM / 34 05.02.2011 18:00 KS Azoty Puławy - AZS UŁ PŁ Anilana Łódź 29 - 23

MPJM / 35 06.02.2011 09:00 AZS UŁ PŁ Anilana Łódź - Pałac Młodzieży Tarnów 25 - 30
MPJM / 36 06.02.2011 10:45 KS Azoty Puławy - MKS Brodnica 37 - 31


 Grupa G1234PunktyBramkiMiejsce
1SPR Stal MielecXXX43 - 3524 - 3436 - 214103 - 90II
2ASPR Zawadzkie35 - 43XXX34 - 4126 - 29095 - 113IV
3SPR Chrobry Głogów34 - 2441 - 34XXX41 - 306116 - 88I
4KS Viret CMC Zawiercie21 - 3629 - 2630 - 41XXX280 - 103III

Adres hali:

Terminarz spotkań:

MPJM / 37 04.02.2011 16:00 ASPR Zawadzkie - SPR Chrobry Głogów 34 - 41
MPJM / 38 04.02.2011 18:00 SPR Stal Mielec - KS Viret CMC Zawiercie 36 - 21

MPJM / 39 05.02.2011 14:30 KS Viret CMC Zawiercie - ASPR Zawadzkie 29 - 26
MPJM / 40 05.02.2011 16:30 SPR Stal Mielec - SPR Chrobry Głogów 24 - 34

MPJM / 41 06.02.2011 10:00 SPR Chrobry Głogów - KS Viret CMC Zawiercie 41 - 30
MPJM / 42 06.02.2011 12:00 SPR Stal Mielec - ASPR Zawadzkie 43 - 35


 Grupa H1234PunktyBramkiMiejsce
1MTS KwidzynXXX25 - 2934 - 2033 - 24492 - 73II
2UKS Szczypiorniak Olsztyn29 - 25XXX33 - 3333 - 26595 - 84I
3KPR Wolsztyniak Wolsztyn20 - 3433 - 33XXX43 - 25396 - 92III
4KS Korab Staszów24 - 3326 - 3325 - 43XXX075 - 109IV

Adres hali: Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji, przy ul. Mickiewicza 56B

Terminarz spotkań:

MPJM / 43 04.02.2011 15:30 UKS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 33 - 33
MPJM / 44 04.02.2011 17:30 MTS Kwidzyn - KS Korab Staszów 33 - 24

MPJM / 45 05.02.2011 10:00 KS Korab Staszów - UKS Szczypiorniak Olsztyn 26 - 33
MPJM / 46 05.02.2011 12:00 MTS Kwidzyn - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 34 - 20

MPJM / 47 06.02.2011 09:30 KPR Wolsztyniak Wolsztyn - KS Korab Staszów 43 - 25
MPJM / 48 06.02.2011 11:30 MTS Kwidzyn - UKS Szczypiorniak Olsztyn 25 - 29