Zawody odbywają się w Kwidzynie w dniach 14 - 19 maja 2012 roku
Mecze rozgrywane będą w Kompleksie Sportowo-Widowiskowym przy ul. Wiejskiej 1A
w Kwidzynie
| Grupa M | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | SKF Wisła I Płock | XXX | | | 33 - 30 | 2 | 33 - 30 | |
2 | MTS Kwidzyn | | XXX | 25 - 26 | | 0 | 25 - 26 | |
3 | ChKS Łódź | | 26 - 25 | XXX | | 2 | 26 - 25 | |
4 | MKS Zagłębie Lubin | 30 - 33 | | | XXX | 0 | 30 - 33 | |
Terminarz spotkań:
MPJMM / 72 14.05.2012 15.30 SKF Wisła I Płock - MKS Zagłębie Lubin 33 - 30 (15-15) - sędziowie: Grzegorz Schiwon - Grzegorz Toczyński
- widzów : 100 osób
SKF Wisła I Płock : SADOWSKI DAWID 2, KRÓLIKOWSKI IGOR 8, ZAREMBA ADAM 1, GRZYWIŃSKI BARTOSZ 2, KOCIUBA MAREK 2,
NASTAJ BARTOSZ 3, ZAWADZKI PIOTR 1, STANISZEWSKI RAFAŁ 6, PIECHOWSKI MATEUSZ 8
MKS Zagłębie Lubin : DREJWS ARTUR 1, NOWAKOWSKI SEBASTIAN 3, KSIĄŻEK KRZYSZTOF 9, PIRÓG PIOTR 3, WACH KORDIAN 2, BIEŚ KAMIL 3
ŁUKA ŁUKASZ 7, PEDRYC KAMIL 2
MPJMM / 73 14.05.2012 18.00 MTS Kwidzyn - ChKS Łódź 25 - 26 (11-11) - sędziowie : Grzegorz Wojtyczka - Ireneusz Szumański
- widzów : 300 osób
MTS Kwidzyn : OSSOWSKI ARKADIUSZ 1, POTOCZNY MICHAŁ 3, GRABOWSKI RADOSLAW 4, DOBOSZ DAMIAN 4, GRYCMAN BARTOSZ 3, MAJDZIŃSKI MACIEJ 2
NAWROCKI KAMIL 4, SZYMAŃSKI SZYMON 1, GRZYMSKI BARTOSZ 3
ChKS Łódź : TIETIANIEC MACIEJ 2, BIERNACKI PATRYK 4, ZASADA KRZYSZTOF 2, OKULSKI DANIEL 4, SZAFNICKI WOJCIECH 1
WOŹNIAK KACPER 2, GÓRNIAK SEBASTIAN 11
MPJMM / 76 15.05.2012 15.30 SKF Wisła I Płock - ChKS Łódź
MPJMM / 77 15.05.2012 17.30 MTS Kwidzyn - MKS Zagłębie Lubin
MPJMM / 80 16.05.2012 15.30 ChKS Łódź - MKS Zagłębie Lubin
MPJMM / 81 16.05.2012 17.30 MTS Kwidzyn - SKF Wisła I Płock
| Grupa M | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | MKS Kusy Szczecin | XXX | | 29 - 29 | 28 - 30 | 0 | 28 - 30 | |
2 | KSSPR Końskie | | XXX | 41 - 31 | 30 - 33 | 2 | 41 - 31 | |
3 | WKS Śląsk Wrocław | 29 - 29 | 31 - 41 | XXX | | 0 | 31 - 41 | |
4 | PMOS Chrzanów | 30 - 28 | 33 - 30 | | XXX | 2 | 30 - 28 | |
Terminarz spotkań:
MPJMM / 70 14.05.2012 10.00 KSSPR Końskie - WKS Śląsk Wrocław 41 - 31 (21-12) - sędziowie: Szymon Biernacki - Krzysztof Sulej
- widzów: 100 osób
KSSPR Końskie : ŚLEDŹ RAFAŁ 2, BIEGAJ KACPER 5, MAKOWSKI ADAM 1, GĘBSKI KACPER 3, JANUS ADAM 4, NAPIERAŁA MICHAŁ 7,
DĘBOWSKI PATRYK 3, KOWALIK TOMASZ 5, BRZEZICKI JAKUB 1, KRUPA PATRYK 2, SZCZEPANIK KACPER 8
WKS Śląsk Wrocław : RYBA JAKUB 2, ŁAPCZYŃSKI ŁUKASZ 10, GDOWSKI PIOTR 1, HANCZAREK CEZARY 11, JARZĄBEK TOMASZ 1
PILARCZYK PAWEŁ 2, GROCHOWSKI MICHAŁ 4
MPJMM / 71 14.05.2012 12.00 MKS KUSY Szczecin - PMOS Chrzanów 28 - 30 (14-15) - sędziowie: Paweł Popiel - Michał Chodorek
- widzów: 100 osób
MKS KUSY Szczecin : GRZEGOREK MATEUSZ 4, JEZIERSKI MAREK 2, ŁAKOMY PAWEŁ 4, DZIERBUL HUBERT 1, ZAJĄC DARIUSZ 15, JEZIERSKI MACIEJ 1
STATKIEWICZ MICHAŁ 1
PMOS Chrzanów : KSIĄŻEK JAKUB 2, ROLA PATRYK 7, SKIBA BARTOSZ 4, WIERZBIC PRZEMYSŁAW 7, SKOCZYLAS DAWID 1, MUCHA MICHAŁ 5
ORLICKI JAN 4
MPJMM / 74 15.05.2012 10.00 PMOS Chrzanów - KSSPR Końskie 33 - 30 (13-14) - sędziowie: Grzegorz Schiwon - Grzegorz Toczyński
- widzów: 100 osób
PMOS Chrzanów : KSIĄŻEK JAKUB 1, MADEJA PATRYK 4, ROLA PATRYK 6, SKIBA BARTOSZ 5, WIERZBIC PRZEMYSŁAW 5, SKOCZYLAS DAWID 5
MUCHA MICHAŁ 6, DĘSOŁ MICHAŁ 1
KSSPR Końskie : GIERCZYŃSKI BARTOSZ 2, BIEGAJ KACPER 1, GĘBSKI KACPER 6, JANUS ADAM 4, NAPIERAŁA MICHAŁ 9
KOWALIK TOMASZ 4, KRUPA PATRYK 1, SZCZEPANIK KACPER 3
MPJMM / 75 15.05.2012 12.00 WKS Śląsk Wrocław - MKS Kusy Szczecin 29 - 29 (13-13)sędziowie: Grzegorz Wojtyczka - Ireneusz Szumański
, widzów: 100 osób
WKS Śląsk Wrocław:
MPJMM / 78 16.05.2012 10.00 WKS Śląsk Wrocław - PMOS Chrzanów
MPJMM / 79 16.05.2012 12.00 KSSPR Końskie - MKS Kusy Szczecin
17 maja 2012 r. (czwartek) - dzień przerwy
Spotkania decydujące o podziale miejsc
18 maja (piątek) - mecze półfinałowe :
MPJMM / 82 08:30 mecz o miejsca 5-8 3.M - 4. N
MPJMM / 83 10:00 mecz o miejsca 5-8 3. N - 4. M
MPJMM / 84 15:30 półfinał 1.M - 2.N
MPJMM / 85 17:30 półfinał 1.N - 2.M
19 maja (sobota) - mecze finałowe :
MPJMM / 86 08:30 mecz o miejsca 7-8 przegrani meczów MPJM/82 i MPJM/83
MPJMM / 87 10:00 mecz o miejsca 5-6 wygrani meczów MPJM/82 i MPJM/83
MPJMM / 88 11:30 mecz o miejsca 3-4 przegrani meczów MPJM/84 i MPJM/85
MPJMM / 89 13:00 mecz o miejsca 1-2 wygrani meczów MPJM/84 i MPJM/85
Sędziowie: Szumański - Wojtyczka; Biernacki - Sulej; Chodorek - Popiel; Schiwon - Toczyński
Sędzia główny: Mieczysław Grzybowski - Marek Żabczyński
Klasyfikacja strzelców Mistrzostw Polski Juniorów młodszych:
- ZAJĄC DARIUSZ KUSY SZCZECIN 15
- GÓRNIAK SEBASTIAN ChKS ŁÓDŹ 11
- HANCZAREK CEZARY ŚLĄSK WROCŁAW 11
- ŁAPCZYŃSKI ŁUKASZ ŚLĄSK WROCŁAW 10
- KSIĄŻEK KRZYSZTOF ZAGŁĘBIE LUBIN 9
- KRÓLIKOWSKI IGOR WISŁA PŁOCK 8
- PIECHOWSKI MATEUSZ WISŁA PŁOCK 8
- SZCZEPANIK KACPER KSSPR KONSKIE 8
Kolejnośc końcowa Mistrzostw Polski Juniorów młodszych:
- SKF WISŁA I PŁOCK
- PMOS CHRZANÓW
- MKS KUSY SZCZECIN
- MTS KWIDZYN
- WKS ŚLĄSK WROCŁAW
- KSSPR KOŃSKIE
- ChKS ŁODŹ
- MKS ZAGŁĘBIE LUBIN
- MKS Wieluń
- MKS Nielba Wągrowiec
- SKS Kusy Kraków
- UKS Bursa-Puławy
- KS VIVE Targi Kielce
- KS Azoty-Puławy
- UKS Conrad Gdańsk
- SKF Wisła II Płock
- UKS Iskra Bydgoszcz
- UKS Spartakus I Gim. 2 Zielona Góra
- SPR Stal Mielec
- ASPR Zawadzkie
- MKS Eltronik Brodnica
- SKF KPR Sparta Oborniki
- MKS Agrykola Warszawa
- KS Gwardia Opole
- MKS Zryw Chorzów
- MTS Giżycko
- MKS Truso Elbląg
- UKS Spartakus II Gim. 2 Zielona Góra
- SPR Zagłębie Sosnowiec
- UKS Szczypiorniak Olsztyn
- UKS Juvenia Rzeszów