Gospodarz Finałów Mistrzostw Polski - KS PR Gwardia Koszalin
Zawody odbędą się w dniach 4-6.06.2010
| Finał | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Gwardia Koszalin | XXX | 26 - 22 | 21 - 27 | 33 - 26 | 36 - 24 | 6 | 116 - 99 | II |
2 | Olimp Grodków | 22 - 26 | XXX | 21 - 25 | 32 - 20 | 29 - 22 | 4 | 104 - 93 | III |
3 | CHKS Łódź | 27 - 21 | 25 - 21 | XXX | 30 - 26 | 31 - 26 | 8 | 113 - 94 | I |
4 | Pabiks Pabianice | 26 - 33 | 20 - 32 | 26 - 30 | XXX | 30 - 32 | 0 | 102 - 127 | V |
5 | MKS Grudziądz | 24 - 36 | 22 - 29 | 26 - 31 | 32 - 30 | XXX | 2 | 104 - 126 | IV |
Terminarz spotkań:
04. 06. 2010 r. sobota
MMP 1 godz.1300 KSPR "Gwardia" Koszalin - MKS Grudziądz 36 - 24 (14-10)
Gwardia: Felsztigier - 11, Czerwiński - 10, Laskowski - 5, Goerig - 3, Ciarkowski - 2, Michalski - 2, Oponowicz - 1
MKS: Orłowski - 10, Ziętara - 7, Wajc - 2, Zakrzewski - 2, Kruszewski - 1, Nalaskowski - 1, Znaniecki - 1
Sędziowie : Dariusz Andrzejczak , Adam Zieliński - Wągrowiec
MMP 2 godz.1600 SPR "Pabiks" Pabianice - UKS "Olimp" Grodków 20 - 32 (10-16)
Pabiks: Trojanowski - 7, Chłód - 4, Pieczyński - 3, Ratajczyk - 3, Stawicki - 2, Strzelec - 1
Olimp": Chmiel - 10, Było - 6, Dziurgot - 6, Koszyk - 5, Rzepecki - 3, Padula - 2.
Sędziowie : Szymon Biegajski , Cezary Kulesza - Koszalin
MMP 3 godz.1730 ChKS Łódź - MKS Grudziądz 31 - 26 (19-11)
CHKS: Gajewski - 7, Snochowski - 6, Gomółka - 5, Kulisz - 4, Kucharski - 3, Dankowski - 2, Morawiec - 2, Fałdrowicz -1, Kosik - 1.
MKS : Orłowski - 8, Nalaskowski - 7, Ziętara - 4, Bieniek - 2, Wajc - 2, Kakowski - 1, Porzeczka - 1,Zakrzewski - 1.
Sędziowie : Robert Leszczyński , Mirosław Majchrowski - Gdańsk
05. 06. 2010 r. sobota
MMP 4 godz.1000 KSPR "Gwardia" Koszalin - UKS "Olimp" Grodków 26 - 22 (11-11)
Gwardia: Felsztigier - 7, Kiciński - 7, Czerwiński - 5, Goerig - 5, Jakubowicz - 2.
Olimp: Było - 6, Chmiel - 5, Dziurgot - 4, Koszyk - 4, Padula - 2, Kolanko - 1.
Sędziowie : Dariusz Andrzejczak , Adam Zieliński - Wągrowiec
MMP 5 godz.1130 SPR "Pabiks" Pabianice - ChKS Łódź 26 - 30 (8-19)
Pabiks: Pieczyński - 8, Ratajczyk - 7, Chłód - 6, Trojanowski - 4, Adamczyk - 1.
CHKS : Dankowski - 5, Gajewski - 5, Fałdrowicz - 4, Gomółka - 4, Snochowski - 4, Kucharski - 3, Morawiec - 3, Kulisz - 1, Sobieraj -1.
Sędziowie : Robert Leszczyński , Mirosław Majchrowski - Gdańsk
MMP 6 godz.1600 MKS Grudziądz - UKS "Olimp" Grodków 22 - 29 (9-16)
MKS: Porzeczka - 10, Nalaskowski - 3, Bieniek - 2, Wajc - 2, Ziętara - 2, Znaniecki - 2, Kakowski - 1.
Olimp : Padula - 7, Było - 6, Chmiel - 6, Dziurgot - 4, Kolanko - 3, Koszyk - 3,
Sędziowie : Szymon Biegajski , Cezary Kulesza - Koszalin
MMP 7 godz.1730 KSPR "Gwardia" Koszalin - SPR "Pabiks" Pabianice 33 - 26 (19-10)
Gwardia: Czerwiński - 7, Jakutowicz - 6, Felsztigier - 5, Goerig - 5, Daniuk - 4, Kiciński - 3, Kowalski - 2, Laskowski - 1.
Pabiks": Pieczyński - 11, Adamczyk - 5, Strzelec - 3, Chłód - 2, Trojanowski - 2, Lewik 1, Pietrzykowski - 1, Ratajczyk - 1.
Sędziowie : Dariusz Andrzejczak , Adam Zieliński - Wągrowiec
06. 06. 2010 r. niedziela
MMP 8 godz.1000 ChKS Łódź - UKS "Olimp" Grodków 25 - 21 (11-14)
CHKS: Kulisz - 7, Dankowski - 5, Gomółka - 5, Gajewski - 4, Fałdrowicz -2, Kucharski - 1, Sobieraj - 1.
Olimp: Chmiel - 9, Było - 5, Padula - 3, Dziurgot - 2, Koszyk - 2.
Sędziowie : Szymon Biegajski , Cezary Kulesza - Koszalin
MMP 9 godz.1130 SPR "Pabiks" Pabianice - MKS Grudziądz 30 - 32 (17-16)
Pabiks: Pieczyński - 11, Ratajczyk - 9, Adamczyk - 4, Strzelec - 3, Trojanowski - 3.
MKS : Nalaskowski - 8, Kruszewski - 6, Zakrzewski - 5, Ziętara - 4, Orłowski - 3, Porzeczka - 3, Wajc - 2, Znaniecki - 1.
Sędziowie : Dariusz Andrzejczak , Adam Zieliński - Wągrowiec
MMP 10 godz.1400 KSPR "Gwardia" Koszalin - ChKS Łódź 21 - 27 (13-13)
Gwardia: Ciarkowski - 4, Czerwiński - 4, Felsztigier - 4, Kiciński - 4, Goerig - 3, Daniuk - 1, Jakutowicz - 1.
CHKS: Dankowski - 8, Gajewski - 5, Fałdrowicz - 4 , Gomółka - 4, Morawiec - 3, Kosik - 2, Kulisz - 1.
Sędziowie : Leszczyński , Majchrowski - Gdańsk
Kolejnośc końcowa Mistrzostw Polski Młodzieżowców Mężczyzn:
- CHKS Łódź
- Gwardia Koszalin
- Olimp Grodków
- MKS Grudziądz
- Pabiks Pabianice