Gospodarz Finałów Mistrzostw Polski - AZS AWF Warszawa
Zawody odbędą się w dniach 14 - 16.05.2010
| Finał | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | AZS AWFiS Gdańsk | XXX | 23 - 25 | 24 - 19 | 32 - 27 | 28 - 20 | 6 | 107 - 91 | I |
2 | MKS Sambor Tczew | 25 - 23 | XXX | 20 - 22 | 29 - 20 | 23 - 12 | 6 | 97 - 77 | II |
3 | MTS Żory | 19 - 24 | 22 - 20 | XXX | 22 - 16 | 27 - 18 | 6 | 90 - 78 | III |
4 | UKS Wilanowia Warszawa | 27 - 32 | 20 - 29 | 16 - 22 | XXX | 20 - 17 | 2 | 83 - 100 | IV |
5 | AZS AWF Warszawa | 20 - 28 | 12 - 23 | 18 - 27 | 17 - 20 | XXX | 0 | 67 - 98 | V |
Terminarz spotkań:
nr 1. piątek 14.05.2010 godz. 18.30. Sędziowie: Marcin i Michał Miechowscy
AZS AWF Warszawa - UKS Wilanowia Warszawa 17 - 20 (11-9)
nr 2. sobota 15.05.2010 godz. 9.00. Sędziowie: Marcin i Michał Miechowscy
AZS AWFiS Gdańsk - UKS Wilanowia Warszawa 32 - 27 (17-14)
nr 3.sobota 15.05.2010 godz. 10.30. Sędziowie: Michał Cieślik i Kamil Pietrasiewicz
AZS AWF Warszawa - MTS Żory 18 - 27 (9-14)
nr 4. sobota 15.05.2010 godz. 13.30. Sędziowie: Marcin i Michał Miechowscy
UKS Wilanowia Warszawa - MKS Sambor Tczew 20 - 29 (10-11)
nr 5. sobota 15.05.2010 godz. 16.45. Sędziowie: Michał Cieślik i Kamil Pietrasiewicz
AZS AWF Warszawa - AZS AWFiS Gdańsk 20 - 28 (8-15)
nr 6. sobota 15.05.2010 godz. 19.00. Sędziowie: Marcin i Michał Miechowscy
MTS Żory - MKS Sambor Tczew 22 - 20 (13-10)
nr 7. niedziela 16.05.2010 godz. 8.30. Sędziowie: Michał Cieślik i Kamil Pietrasiewicz
AZS AWFiS Gdańsk - MKS Sambor Tczew 23 - 25 (12-13)
nr 8. niedziela 16.05.2010 godz. 10.00. Sędziowie: Marcin i Michał Miechowscy
UKS Wilanowia Warszawa - MTS Żory 16 - 22 (8-10)
nr 9. niedziela 16.05.2010 godz. 14.30. Sędziowie: Michał Cieślik i Kamil Pietrasiewicz
AZS AWF Warszawa - MKS Sambor Tczew 12 - 23 (7-12)
nr 10. niedziela 16.05.2010 godz. 17.00. Sędziowie: Michał Cieślik i Kamil Pietrasiewicz
AZS AWFiS Gdańsk - MTS Żory 24 - 19 (10-6)
Nagrody indywidualne:
Najskuteczniejsza zawodniczka - Magdalena Godlewska (AZS AWF Warszawa) - 28 bramki
MVP Turnieju - Patrycja Wójcik (AZS AWF S Gdańsk)
Najlepsza bramkarka - Joanna Zych (AZS AZS AWFiS Gdańsk)
Najlepsza skrzydłowa - Natalia Wiącek (MKS Sambor Tczew)
Najlepsza rozgrywająca - Dominika Samson (MTS Żory)
Najlepsza obrotowa - Sylwia Matuszczyk (MTS Żory)
Kolejnośc końcowa Mistrzostw Polski Młodzieżowców Kobiet:
- AZS AWFiS Gdańsk
- MKS Sambor Tczew
- MTS Żory
- UKS Wilanowia Warszawa
- AZS AWF Warszawa