Awans do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży uzyskają dwa najlepsze zespoły z każdej grupy
| Grupa A | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Śląskie | XXX | 28 - 39 | 28 - 40 | 27 - 30 | 0 | 83 - 109 | IV |
2 | Opolskie | 39 - 28 | XXX | 35 - 40 | 27 - 27 | 3 | 101 - 95 | III |
3 | Dolnośląskie | 40 - 28 | 40 - 35 | XXX | 34 - 34 | 5 | 114 - 97 | I |
4 | Łódzkie | 30 - 27 | 27 - 27 | 34 - 34 | XXX | 4 | 91 - 88 | II |
Miejsce rozegrania zawodów : Lubin
Terminarz spotkań:
OOMM/1 22.06.2012 15:00 Łódzkie - Opolskie 27 - 27 (10-11)
OOMM/2 22.06.2012 16:45 Śląskie - Dolnośląskie 28 - 40 (11-18)
OOMM/3 23.06.2012 15:00 Łódzkie - Śląskie 30 - 27 (12-13)
OOMM/4 23.06.2012 16:45 Opolskie - Dolnośląskie 35 - 40 (14-20)
OOMM/5 24.06.2012 09:30 Dolnośląskie - Łódzkie 34 - 34 (23-17)
OOMM/6 25.06.2012 11:15 Śląskie - Opolskie 28 - 39 (16-22)
| Grupa B | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Zachodniopomorskie | XXX | 28 - 39 | 24 - 40 | 22 - 39 | 0 | 74 - 118 | IV |
2 | Wielkopolskie | 39 - 28 | XXX | 26 - 26 | 35 - 30 | 5 | 100 - 84 | I |
3 | Lubuskie | 40 - 24 | 26 - 26 | XXX | 30 - 31 | 3 | 96 - 81 | III |
4 | Kujawsko - pomorskie | 39 - 22 | 30 - 35 | 31 - 30 | XXX | 4 | 100 - 87 | II |
Miejsce rozegrania zawodów : Zielona Góra
Terminarz spotkań:
OOMM/9 22.06.2012 10:00 Wielkopolskie - Kujawsko-pomorskie 35 - 30 (20-15)
OOMM/10 22.06.2012 12:00 Zachodniopomorskie - Lubuskie 24 - 40 (7-21)
OOMM/7 23.06.2012 16:00 Wielkopolska - Lubuskie 26 - 26 (14-16)
OOMM/8 23.06.2012 18:00 Kujawsko-pomorskie - Zachodniopomorskie 39 - 22 (17-9)
OOMM/11 24.06.2012 10:00 Lubuskie - Kujawsko - pomorskie 30 - 31 (16-14)
OOMM/12 24.06.2012 12:00 Wielkopolskie - Zachodniopomorskie 39 - 28 (21-13)
| Grupa C | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Warmińsko - mazurskie | XXX | 28 - 20 | 30 - 22 | 18 - 37 | 4 | 76 - 79 | II |
2 | Pomorskie | 20 - 28 | XXX | 45 - 23 | 30 - 33 | 2 | 95 - 84 | III |
3 | Podlaskie | 22 - 30 | 23 - 45 | XXX | 16 - 39 | 0 | 61 - 114 | IV |
4 | Mazowieckie | 37 - 18 | 33 - 30 | 39 - 16 | XXX | 6 | 109 - 64 | I |
Miejsce rozegrania zawodów : Białystok
Terminarz spotkań:
OOMM/13 22.06.2012 11:00 Pomorskie - Mazowieckie 30 - 33 (15-17)
OOMM/14 22.06.2012 13:00 Warmińsko - Mazurskie - Podlaskie 30 - 22 (9-12)
OOMM/15 23.06.2012 10:00 Pomorskie - Podlaskie 45 - 23 (24-9)
OOMM/16 23.06.2012 12:00 Mazowieckie - Warmińsko - Mazurskie 37 - 18 (22-6)
OOMM/17 24.06.2012 10:00 Podlaskie - Mazowieckie 16 - 39 (11-22)
OOMM/18 24.06.2012 12:00 Pomorskie - Warmińsko - Mazurskie 20 - 28 (11-14)
| Grupa D | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Małopolskie | XXX | 23 - 19 | 39 - 28 | 28 - 25 | 6 | 90 - 72 | I |
2 | Świętokrzyskie | 19 - 23 | XXX | 28 - 28 | 29 - 26 | 3 | 76 - 77 | III |
3 | Lubelskie | 28 - 39 | 28 - 28 | XXX | 28 - 15 | 3 | 84 - 82 | II |
4 | Podkarpackie | 25 - 28 | 26 - 29 | 15 - 28 | XXX | 0 | 66 - 85 | IV |
Miejsce rozegrania zawodów : Zamośc
Terminarz spotkań:
OOMM/21 23.06.2012 10:00 Świętokrzyskie - Podkarpackie 29 - 26 (18-11)
OOMM/22 23.06.2012 12:00 Małopolskie - Lubelskie 39 - 28 (16-15)
OOMM/19 22.06.2012 16:00 Świętokrzyskie - Lubelskie 28 - 28 (13-12)
OOMM/20 22.06.2012 18:00 Podkarpackie - Małopolskie 25 - 28 (11-14)
OOMM/23 24.06.2012 10:00 Lubelskie - Podkarpackie 28 - 15 (14-8)
OOMM/24 24.06.2012 12:00 Świętokrzyskie - Małopolskie 19 - 23 (8-13)