Gospodarz Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży chłopców - mazowieckie
Zawody odbędą się w Płocku w dniach 26 - 31 lipca 2011
Miejsce zawodów : Hala Centrum Widowiskowo-Sportowego Orlen Arena, Płock ul. Celebry Papieskiej 1
| Grupa A | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Dolnośląskie | XXX | 32 - 27 | 31 - 24 | 28 - 33 | 4 | 91 - 84 | II |
2 | Mazowieckie | 27 - 32 | XXX | 22 - 25 | 19 - 20 | 0 | 68 - 77 | IV |
3 | Kujawsko-Pomorskie | 24 - 31 | 25 - 22 | XXX | 23 - 39 | 2 | 72 - 92 | III |
4 | Małopolskie | 33 - 28 | 20 - 19 | 39 - 23 | XXX | 64 | 92 - 70 | I |
Terminarz spotkań:
OOMM/25 26.07.2011 10:00 Dolnośląskie - Kujawsko - Pomorskie 31 - 24 (18-13)
OOMM/26 26.07.2011 12:00 Mazowieckie - Małopolskie 19 - 20 (12-8)
OOMM/29 27.07.2011 10:00 Małopolskie - Dolnośląskie 33 - 28 (18-13)
OOMM/30 27.07.2011 12:00 Kujawsko - Pomorskie - Mazowieckie 25 - 22 (14-11)
OOMM/33 28.07.2011 10:00 Dolnośląskie - Mazowieckie 32 - 27 (16-18)
OOMM/34 28.07.2011 12:00 Kujawsko - Pomorskie - Małopolskie 23 - 39 (10-26)
| Grupa B | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Wielkopolskie | XXX | 36 - 37 | 35 - 26 | 33 - 33 | 3 | 104 - 96 | II |
2 | Świętokrzyskie | 37 - 36 | XXX | 25 - 31 | 23 - 33 | 2 | 85 - 100 | IV |
3 | Łódzkie | 26 - 35 | 31 - 25 | XXX | 22 - 35 | 2 | 79 - 95 | III |
4 | Pomorskie | 33 - 33 | 33 - 23 | 35 - 22 | XXX | 5 | 101 - 78 | I |
Terminarz spotkań:
OOMM/27 26.07.2011 16:00 Wielkopolskie - Łódzkie 35 - 26 (19-15)
OOMM/28 26.07.2011 18:00 Świętokrzyskie - Pomorskie 23 - 33 (13-15)
OOMM/31 27.07.2011 16:00 Pomorskie - Wielkopolskie 33 - 33 (15-15)
OOMM/32 27.07.2011 18:00 Łódzkie - Świętokrzyskie 31 - 25 (16-15)
OOMM/35 28.07.2011 16:00 Wielkopolskie - Świętokrzyskie 36 - 37 (18-17)
OOMM/36 28.07.2011 18:00 Łódzkie - Pomorskie 22 - 35 (7-15)
29 lipca 2011 r. (piątek) - dzień przerwy
Spotkania decydujące o podziale miejsc
30 lipca 2011 r. (sobota) - mecze półfinałowe :
OOMM/37 10:00 o miejsca 5 – 8 Mazowieckie - Łódzkie 26 - 19 (12-7)
OOMM/38 12:00 o miejsca 5 – 8 Kujawsko-Pomorskie - Świętokrzyskie 34 - 36 (17-17)
OOMM/39 16:00 półfinał Małopolskie - Wielkopolskie 38 - 29 (17-13)
OOMM/40 18:00 półfinał Dolnośląskie - Pomorskie 33 - 35 (15-19)
31 lipca 2011 r. (niedziela) - mecze finałowe :
OOMM/37 08:30 mecz o 7-8 miejsce Łódzkie - Kuj.-Pomorskie 35 - 33 (19-17)
OOMM/38 10:10 mecz o 5-6 miejsce Mazowieckie - Świętokrzyskie 27 - 20 (14-9)
OOMM/39 11:50 mecz o 3-4 miejsce Wielkopolskie - Dolnośląskie 31 - 28 D (14-12, 26-26)
OOMM/40 13:30 mecz o 1-2 miejsce Małopolskie - Pomorskie 28 - 31 (10-12)
Klasyfikacja strzelców Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży chłopców :
- Jamioł Rafał Świętokrzyskie 44
- Przybylski Jakub Wielkopolskie 43
- Książek Krzysztof Dolnośląskie 40
- Rutkowski Piotr Łódzkie 34
- Szopa Marcin Małopolskie 34
- Babieracki Mateusz Kujawsko-pomorskie 33
- Gębala Tomasz Pomorskie 33
- Klopsteg Artur Wielkopolskie 32
- Wierzbic Przemysław Małopolskie 32
- Chyła Michał Pomorskie 31
- Ziółkowski Patryk Mazowieckie 29
- Tynor Damian Małopolskie 27
- Niemiec Przemysław Dolnośląskie 24
- Kamiński Aleksander Łódzkie 23
MVP turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży chłopców:
- Tynor Damian - Małopolskie
Siódemka turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży chłopców:
- Lewe skrzydło: Bieś Kamil - Dolnośląskie
- Lewe rozegranie Gębala Tomasz - Pomorskie
- Środek rozegrania Czarnecki Krzysztof - Pomorskie
- Kołowy Tynor Damian - Małopolskie
- Prawe rozegranie Przybylski Jakub - Wielkopolskie
- Prawe skrzydło Szopa Marcin - Małopolskie
- Bramkarz Gil Konrad - Małopolska
Kolejnośc końcowa Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży chłopców:
- Pomorskie
- Małopolskie
- Wielkopolskie
- Dolnośląskie
- Mazowieckie
- Świętokrzyskie
- Łódzkie
- Kuj.-Pomorskie
- Opolskie
- Zachodniopomorskie
- Warmińsko - mazurskie
- Podkarpackie
- Śląskie
- Lubuskie
- Podlaskie
- Lubelskie