XVIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNIICH - PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
Gospodarz Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - małopolskie
Zawody odbędą się w Tarnowie w dniach 09 - 14 lipca 2012 roku
Miejsce zawodów Hala Sportowa Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Krupnicza 8a
| Grupa A | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Dolnośląskie | XXX | 28 - 29 | 32 - 35 | 46 - 33 | 2 | 106 - 97 | III |
2 | Mazowieckie | 29 - 28 | XXX | 22 - 23 | 32 - 31 | 4 | 83 - 82 | II |
3 | Kujawsko - pomorskie | 35 - 32 | 23 - 22 | XXX | 28 - 29 | 4 | 86 - 83 | I |
4 | Lubelskie | 33 - 46 | 31 - 32 | 29 - 28 | XXX | 2 | 93 - 106 | IV |
Terminarz spotkań:
2012.07.09 10:00 Dolnośląskie – Kujawsko – pomorskie 32 - 35 (10-21)
Dolnośląskie: Krażewski 1, Furman 10, Klimczak 2, Marcinkiewicz 3, Cegłowski 4, Mosiołek 6, Urysz 4, Gazdowicz 2.
Trener zespołu: Wójcik Ryszard
Kujawsko - pomorskie: Mazur 1, Dybowski 1, Brucki 1, Szwejkowski 3, Kryczka 3, Miedziński 3, Brukwicki 12, Cichocki 6, Netz 5.
Trener zespołu: Orzech Jan
Sędziowie: Jac Krzysztof – Wrona Marcin
2012.07.09 11:45 Mazowieckie – Lubelskie 32 - 31 (14-19)
Mazowieckie: Skibiński 3, Smółka 1, Moryń 3, Kacperski 2, Gawski 4, Bronowski 3, Karolak 2, Podobas 4, Dębiec 10
Trener zespołu: Janiszewski Bogdan
Lubelskie: Kawka 10, Śliwiński 4, Rafalski 3, Klecha 2, Chmielewski 1, Joniec 6, Bajwoluk 3, Wisznicki 1, Rutkowski 1.
Trener zespołu: Morawski Damian
Mecz sędziowali: Stonoga Mateusz – Gnyszka Jakub
2012.07.10 10:00 Lubelskie – Dolnośląskie 33 - 46 (13 - 26)
Lubelskie: Kawka 7, Śliwiński 9, Adamczuk 1, Chmielewski 2, Bajwoluk 2, Daszczyk 1, Zimmermann 6, Rutkowski 5.
Trener zespołu: Morawski Damian
Dolnośląskie: Krażewski 1, Spaliński 2, Furman 13, Klimczak 1, Marcinkiewicz 2, Cegłowski 3, Mosiołek 7, Urysz 8, Piróg 5, Wołosz 2, Pietruszko 2.
Trener zespołu: Wójcik Ryszard
Mecz sędziowali: Pazdro Marcin - Moskalczyk Jacek
2012.07.10 11:45 Kujawsko – pomorskie – Mazowieckie 23 - 22 (11 -10)
Kujawsko - pomorskie: Miedziński 2, Bołzan 3, Kryczka 2, Literski 1, Brukwicki 4, Szwejkowski 5, Netz 1, Cichocki 5.
Trener zespołu: Orzech Jan
Mazowieckie: Skibiński 3, Smółka 3, Moryń 4, Gawski 2, Bronowski 2, Karolak 1, Dębiec 7.
Trener zespołu: Janiszewski Bogdan
Mecz sędziowali: Wojtyczka Grzegorz - Szumański Ireneusz
2012.07.11 10:00 Dolnośląskie – Mazowieckie 28 - 29 (10 - 18)
Dolnośląskie: Krażewski 1, Spaliński 3, Furman 10, Klimczak 1, Marcinkiewicz 1, Cegłowski 1, Mosiołek 3, Piróg 1, Plesiak 2, Pietruszko 5.
Trener zespołu: Wójcik Ryszard
Mazowieckie: Skibiński 2, Moryń 8, Gawski 2, Bronowski 6, Karolak 1, Podobas 5, Dębiec 5.
Trener zespołu: Janiszewski Bogdan
Mecz sędziowali: Wrona Marcin - Jac Krzysztof
2012.07.11 11:45 Kujawsko – pomorskie – Lubelskie 28 -29 (15 -11)
Kujawsko - pomorskie: Literski 5, Mazur 3, Dybowski 1, Brucki 4, Szwejkowski 1, Brukwicki 1, Rzeszotalski 1, Zembrzycki 7, Cichocki 3, Netz 2.
Trener zespołu: Orzech Jan
Lubelskie: Kawka 2, Śliwiński 7, Rafalski 1, Klecha 1, Adamczuk 6, Bajwoluk 4, Siemko 1, Wisznicki 2, Zimmermann 4, Rutkowski 1.
Trener zespołu: Morawski Damian
Mecz sędziowali: Gnyszka Jakub - Stonoga Mateusz
| Grupa B | 1 | 2 | 3 | 4 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Wielkopolskie | XXX | 29 - 27 | 27 - 27 | 36 - 23 | 5 | 92 - 77 | I |
2 | Małopolskie | 27 - 29 | XXX | 32 - 23 | 47 - 23 | 4 | 106 - 75 | II |
3 | Łódzkie | 27 - 27 | 23 - 32 | XXX | 32 - 26 | 3 | 82 - 85 | III |
4 | Warmińsko - mazurskie | 23 - 36 | 23 - 47 | 26 - 32 | XXX | 0 | 72 - 115 | IV |
Terminarz spotkań:
2012.07.09 15:00 Wielkopolskie – Łódzkie 27 - 27 (15-12)
Wielkopolskie: Żuk 5, Herbik 3, Karczewski 4, Czerwiński 6, Eitner 4, Wojciechowski 2, Abram 2, Jaroch 1.
Trener zespołu: Hanyż Aldona
Łódzkie: Ossowski 2, Korzeniewski 1, Wypych 5, Wawrzyniak 5, Pałasiak 4, Jakubiec 3, Biernacki 7.
Trener zespołu: Kulik Józef
Mecz sędziowali: Moskalczyk Jacek – Pazdro Marcin
2012.07.09 16:45 Małopolskie – Warminsko – mazurskie 47 - 23 (21-6)
Małopolskie: Orlicki 7, Miodoński 5, Głowacki 5, Sanek 5, Majewski 5, Bielamowicz 1, Kopacz 1, Niemiec 1, Dziubiński 2, Herman 3, Książek 6, Skiba 5, Put 1,
Trener zespołu: Bożek Marcin
Warmińsko - Mazurskie: Omak 1, Kondracki 8, Baran 6, Pieczul 1, Żochowski 1, Jakubowski 2, Leszczyński 4
Trener zespołu: Nowak Mieczysław
Mecz sędziowali: Wojtyczka Grzegorz - Szumański Ireneusz
2012.07.10 16:00 Warmińsko – mazurskie – Wielkopolskie 23 - 36 (12-16)
Warmińsko - Mazurskie: Omak 1, Kondracki 7, Baran 2, Grzyb 4, Pieczul 1, Choroszko 4, Żochowski 3, Karpiński 1.
Trener zespołu: Nowak Mieczysław
Wielkopolskie: Herbik 4, Nowak 3, Czerwiński 10, Szymborski 3, Eitner 4, Abram 8, Jaroch 3, Kupijaj 1.
Trener zespołu: Hanyż Aldona
Mecz sędziowali: Jac Krzysztof - Wrona Marcin
2012.07.10 17:45 Łódzkie – Małopolskie 23 - 32 (11-22)
Łódzkie: Łuczak 1, Rogala 3, Wypych 5, Pałasiak 1, Jakubiec 3, Bernat 2, Biernacki 8.
Trener zespołu: Kulik Józef
Małopolskie: Miodoński 2, Głowicki 4, Sanek 1, Majewski 5, Skiba 9, Kopacz 1, Niemiec 1, Orlicki 5, Książek 3, Herman 1.
Trener zespołu: Bożek Marcin
Mecz sędziowali: Stonoga Mateusz - Gnyszka Jakub
2012.07.11 16:00 Wielkopolskie – Małopolskie 29 - 27 (15-12)
Wielkopolskie: Herbik 4, Nowak 2, Karczewski 2, Czerwiński 3, Szymborski 1, Wojciechowski 4, Abram 8, Jaroch 5.
Trener zespołu: Hanyż Aldona
Małopolskie: Orlicki 6, Miodoński 2, Głowicki 3, Sanek 2, Majewski 6, Dziubiński 1, Książek 5, Put 2.
Trener zespołu: Bożek Marcin
Mecz sędziowali: Wojtyczka Grzegorz - Szumański Ireneusz
2012.07.11 17:45 Łódzkie – Warmińsko – Mazurskie 32 - 26 (17 - 15)
Łódzkie: Ossowski 1, Korzeniewski 1, Łuczak 2, Rogala 2, Wypych 8, Wawrzyniak 2, Pałasiak 3, Jakubiec 2, Bernat 1, Biernacki 6, Kaźimierczak 2, Rembieliński 2.
Trener zespołu: Kulik Józef
Warmińsko - Mazurskie: Kondracki 7, Grzyb 4, Pieczul 2, Choroszko 3, Żochowski 3, Bekier 5, Leszczyński 2.
Trener zespołu: Nowak Mieczysław
Mecz sędziowali: Moskalczyk Jacek - Pazdro Marcin
12 lipca 2012 roku - dzień przerwy
Spotkania decydujące o podziale miejsc
13 lipca 2012 roku
10:00 5-8 (4A-3B) Lubelskie - Łódzkie 31 - 33 (17-16)
Bramki dla zespołu z województwa Lubelskiego zdobyli:. Kawka 8, Śliwiński 4, Rafalski 2, Adamczuk 8, Bajwoluk 2, Zimmermann 4, Zienkiewicz 1, Rutkowski 2
Trener zespołu: Morawski Damian
Bramki dla zespołu z województwa Łódzkiego zdobyli: Ossowski 3, Łuczak 2, Rogala 6, Wypych 4, Wawrzyniak 5, Pałasiak 2, Jakubiec 1, Biernacki 10.
Trener zespołu: Kulik Józef
Mecz sędziowali: Pazdro Marcin - Moskalczyk Jacek
11:45 o miejsca 5-8 (3A-4B) Dolnośląskie- Warmińsko-Mazurskie 35 - 23 (17-8)
Bramki dla zespołu z województwa Dolnośląskiego zdobyli: Krażewski 1, Spaliński 2, Furman 1, Klimczak 4, Cegłowski 1, Mosiołek 8, Urysz 7, Piróg 2, Plesiak 2, Wołosz 2, Gazdowicz 2, Pietruszko 3.
Trener zespołu: Wójcik Ryszard
Bramki dla zespołu z województwa Warmińsko - Mazurskiego zdobyli: Kondracki 8, Grzyb 5, Choroszko 1, Żochowski 4, Karpiński 3, Bekier 1, Leszczyński 1.
Trener zespołu: Nowak Mieczysław
Mecz sędziowali: Gnyszka Jakub - Stonoga Mateusz
16:00 o miejsca 1-4 (1A-2B) Kujawsko - Pomorskie - Małopolskie 34 - 33 (28-28;15-13)
Bramki dla zespołu z województwa Kujawsko - Pomorskiego zdobyli: Szwejkowski 6, Bołzan 5, Kryczka 2, Cichocki 3, Brukwicki 8, Miedziński 1, Netz 9.
Trener zespołu: Orzech Jan
Bramki dla zespołu z województwa Małopolskiego zdobyli: Orlicki 5, Miodoński 2, Głowicki 5, Sanek 6, Majewski 2, Kopacz 2, Niemiec 1, Dziubiński 1, Książek 2, Skiba 7
Trener zespołu: Bożek Marcin
Mecz sędziowali: Wojtyczka Grzegorz - Szumański Ireneusz
17:45 o miejsca 1-4 (2A-1B) Mazowieckie - Wielkopolskie 22 - 23 (11 - 12)
Bramki dla zespołu z województwa Mazowieckiego zdobyli: Skibiński 7, Smółka 2, Moryń 1, Kacperski 1, Gawski 3, Karolak 2, Podobas 4, Ludwiczak 2.
Trener zespołu: Janiszewski Bogdan
Bramki dla zespołu z województwa Wielkopolskiego zdobyli: Czerwiński 2, Szymborski 1, Eitner 6, Wojciechowski 3, Abram 8, Jaroch 3.
Trener zespołu: Hanyż Aldona
Mecz sędziowali: Wrona Marcin - Jac Krzysztof
14 lipca 2012 roku
o 7 miejsce Lubelskie - Warmińsko-Mazurskie 36 - 29 (15-13)
Lubelskie: Kawka 11, Śliwiński 6, Rafalski 1, Klecha 3, Adamczuk 7, Joniec 3, Bajwoluk 2, Zimmermann 2, Rutkowski 1.
Trener zespołu: Morawski Damian
Warmińsko - Mazurskie: Siwko 1, Omak 2, Kondracki 8, Grzyb 4, Choroszko 1, Żochowski 1, Karpiński 6, Bekier 3, Leszczyński 3.
Trener zespołu: Nowak Mieczysław
Mecz sędziowali: Wrona Marcin - Jac Krzysztof
o 5 miejsce Łódzkie - Dolnośląskie 28 - 24 (14-14)
Łódzkie: Ossowski 2, Łuczak 1, Rogala 3, Wypych 5, Wawrzyniak 2, Pałasiak 3, Jakubiec 2, Biernacki 8, Kaźimierczak 1.
Trener zespołu: Kulik Józef
Dolnośląskie: Krażewski 2, Furman 6, Klimczak 2, Cegłowski 2, Mosiołek 3, Urysz 3, Piróg 3, Plesiak 1, Gazdowicz 2.
Trener zespołu: Wójcik Ryszard
Mecz sędziowali: Gnyszka Jakub - Stonoga Mateusz
o 3 miejsce Małopolskie- Mazowieckie 23 - 31 (12-13)
Małopolskie: Miodoński 4, Głowicki 5, Majewski 2, Skiba 2, Kopacz 1, Niemiec 1, Dziubiński 2, Orlicki 3, Książek 2, Put 1.
Trener zespołu: Bożek Marcin
Mazowieckie: Skibiński 2, Smółka 1, Moryń 5, Gawski 1, Karolak 4, Podobas 2, Dębiec 14, Ludwiczak 2.
Trener zespołu: Janiszewski Bogdan
Mecz sędziowali: Wojtyczka Grzegorz - Szumański Ireneusz
o 1 miejsce Kujawsko - Pomorskie - Wielkopolskie 38 - 30 (19-15)
Kujawsko - Pomorskie: Dybowski 1, Brucki 2, Szwejkowski 1, Bołzan 2, Kryczka 4, Miedziński 4, Brukwicki 10, Cichocki 6, Netz 8.
Trener zespołu: Orzech Jan
Wielkopolskie: Żuk 5, Herbik 2, Nowak 2, Szymborski 4, Eitner 1, Wojciechowski 3, Abram 4, Jaroch 8, Kupijaj 1.
Trener zespołu: Hanyż Aldona
Mecz sędziowali: Pazdro Marcin - Moskalczyk Jacek
KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY:
- Kujawsko - Pomorskie
- Wielkopolskie
- Mazowieckie
- Małopolskie
- Łódzkie
- Dolnośląskie
- Lubelskie
- Warmińsko - Mazurskie
Klasyfikacja strzelców:
- Furman Paweł 40
- Biernacki Patryk 39
- Kawka Wiktor 38
- Kondracki Aleksander 38
- Dębiec Patryk 36
- Brukwicki Borys 35
- Śliwiński Kamil 30
- Abram Przemysław 30
- Mosiołek Kamil 27
- Wypych Michał 27
- Orlicki Jan 26
- Urysz Krzysztof 22